KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14257573
nr 1425 7573
Ulf Granlund
(1947-1987), Sverige
Fjällmotiv, monogramsignerad UG. Akvarell, bildmått: 15x19, yttermått inklusive ram: 25x32 cm
Ulf Granlund, svensk bildkonstnär född 1947, död 1987.
Utrop:
400 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:59:22